בקרוב-שאלות ותשובות און ליין.
בואו לשאול את השאלות ולקבל את כל התשובות, בניית אתרים, אפיון, עיצוב אתרים, בניית אתרים בפייסבוק ועוד. הצוות שלנו לרשותכם, הידע שלנו לשרותכם, מה לעשות כדי להפיק אתר מוצלח? איך ניתן לקדם אתר ומהן הדרכים? האם אתר בפייסבוק יכול להיות מנוהל תוכן?....השאלות שלכם, התשובות שלנו...בקרוב...

אחסון אתרים מקצועי אינטרספייס

ראשי » אחסון אתרים מקצועי אינטרספייס

 

אינטרספייס: רישום דומיין, אחסון אתרים, שרת וירטואלי ומחשוב ענן

מדיה קונספט כחברה מובילה בפיתוח ושיווק אתרי אינטרנט בארץ ובחו"ל, מבינה את החשיבות הרבה שיש לאירוח האתרים והאפליקציות על גבי תשתיות אמינות מאובטחות מהירות ויציבות. אי לכך אנו משתמשים בחברות מקצועיות כדוגמת אינטרספייס שכל תחום עסוקן והתמקצעותן הוא תשתיות אינטרנט, הכוללות רישום דומיין, אחסון אתרים, שרת וירטואלי, מחשוב ענן וסליקת אשראי.

 

שם דומיין
יש חשיבות עצומה לבחירת שם הדומיין שהוא בעצם שם העסק או המותג שלכם באינטרנט. באתר אינטרניק מקבוצת אינטרספייס תוכלו למצוא המלצות והכוונה: מדריך בחירת דומיין.

 

אחסון אתרים בענן
אחסון אתרים הוא שירות שבו ספק תשתיות האינטרנט מקצה לאתרים שטח אחסון, תקשורת מהירה, ופתרונות אבטחה וגיבוי וכמובן שירות סביב השעון. קיימים מגוון של שירותי אחסון אתרים כאשר לכל אתר ואתר צריך להתאים את סוג השירות המיוחד לו. ישנם סוגים רבים לשירותי אחסון אתרים, כאשר כל סוג בעצמו ניתן לסווג בסיווגי משנה, אולם היריעה קצרה להכיל את האינפורמציה הרבה. מידע נוסף ונרחב ניתן לקבל בכתובת הבאה: אחסון אתרים.

 

 

שירותי מחשוב ענן

שרת וירטואלי או שרתי ענן -  זהו אחסון המותאם לאתרים עם צרכי מערכת ותקשורת עצמאיים בדומה לשרת יעודי. שרת וירטואלי מתאים לאתרים עם נפח תעבורה גבוהה מצד אחד ומצד שני מאפשר שימוש בבסיסי נתונים מורכבים ואפליקציות יעודיות. יתרון נוסף וחשוב של שרת וירטואלי היא יכולות שרידות וגיבוי גבוהות במיוחד.

 

 

תשתיות עם ביצועים גבוהים

אחד הפרמטרים המהותיים בבחירת תשתיות לאתרי אינטרנט, הם נגישות ומהירות לקהל היעד הרלוונטי. אתר שעולה לאט הוא אתר שהגולשים ינטשו מהר. גוגל עצמו מפעיל אלגוריתמים היכולים לזהות ולסמן אתר איטי שננטש על ידי הגולש כאתר לא מעניין. לכן חשוב אם האתר כתוב בעברית ומכוון בעיקר לקהל יעד ישראלי להתארח על תשתיות מחשוב בישראל, אצל ספק עם רוחב פס גבוה ועם שרתים המסוגלים לשאת בקלות את האתר גם בנקודות עומס שיא.
גם מדיה קונספט יש חלק מרכזי בקביעת מהירות האתר. מפתח אתר האינטרנט צריך לדאוג לאופטימיזציה של בסיסי הנתונים האפליקציות והתכנים. רצוי מאד גם להפעיל מנגנון של זכרון מטמון שלא רק יגרום לכך שהאתר יגיב במהירות שיא, הוא גם יוריד את העומס הכללי על המערכת ויאפשר כמות גבוה של גולשים בו זמנית.

 

 

 

 

 

אחסון בטוח ואמין
 חשוב ביותר לבעל האתר במיוחד לאילו המבוססים על קוד פתוח לעדכן באופן קבוע את הקוד. אתר שנפרץ יכול להיות פגיעה עסקית אנושה לבעליו. כמו כן חשוב לשמור על כללי אבטחה במיוחד לאתרי מסחר אלקטרוני הכוללים סליקה אונליין. כיום מומלץ בשום אופן לא לשמור כרטיסי אשראי באתר ולשלב בתוך האתר את טפסי התשלום רק דרך חברת סליקה העומדת בתקני האבטחה המחמירים ביותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קראתם?השכלתם? נשמח לקבל לייק וגם שיתוף ושליחה...
רוצים לשתף את המאמר בפייסבוק?