בקרוב-שאלות ותשובות און ליין.
בואו לשאול את השאלות ולקבל את כל התשובות, בניית אתרים, אפיון, עיצוב אתרים, בניית אתרים בפייסבוק ועוד. הצוות שלנו לרשותכם, הידע שלנו לשרותכם, מה לעשות כדי להפיק אתר מוצלח? איך ניתן לקדם אתר ומהן הדרכים? האם אתר בפייסבוק יכול להיות מנוהל תוכן?....השאלות שלכם, התשובות שלנו...בקרוב...

הקמת אתר אינטרנט

 


אחד המהלכים החשובים ואולי אפילו המשמעותיים ביותר לעסק שלך הן תדמיתית והן מיתוגית שיווקית הוא הקמת מנגנון אינטרנטי כולל שחלק ממנו הוא הקמת אתר אינטרנט מתקדם, מודרני יעיל ופרקטי. הגורמים אשר מביאים את התוצאה הטובה ביותר להקמת אתר אינטרנט רבים מאוד וכוללים מאפייני עיצוב, תכנות, קידום, רשת חברתית ועוד יישומי רשת רבים ע"פ צרכי העסק- כדאי ורצוי לאורך כל התהליך לחשוב היטב ולקבל החלטות, להציב מטרות ובעיקר על ייעודו של האתר.

תהליך הקמת אתר אינטרנט משלב בתוכו לא רק פעילות טכנולוגית תכנותית, אלא ברוב המקרים גם חשיבה במושגים של ארט ואומנות פרופר, על מנת למשוך את עיני הנכנסים לאתר. לא משנה עד כמה האתר מתוחכם, חכם וטכנולוגי מהמעלה הראשונה, במידה והעין לא תפסה במהירות יחסית גבוהה את הרושם הראשוני, המבקר באתר כנראה שיעבור הלאה לחיפוש הבא.

רב האתרים המוקמים ברשת נבנים באופן כללי בשני אופני תכנות (אתרים שהינם מנוהלי תוכן):

  
הקמת אתרי אינטרנט בקוד סגור
  
הקמת אתרי אינטרנט בקוד פתוח 

לכל שיטת הקמה יש יתרונות וחסרונות משלה, לא נבצע כאן השוואה ולא נדון אף שיטת בנייה לשום החלטה, ההבדלים העקרוניים הינם ביכולת של הלקוח לנייד את האתר שלו בקוד פתוח לכל מפתח שיחפוץ בו בהמשך, יתרון נוסף בא לידי ביטוי במחיר של מערכת בקוד פתוח שהינו זול יותר לעיתים קרובות משום שמדובר במערכת כתובה ומוכנה לעבודה.
להקמת אתר אינטרנט בקוד סגור יתרון יחסי גדול בתחום העיצוב של האתר, לעיתים גם בתחום אבטחת האתר (המעבר ממפתח למפתח שיכול לעיתים להוות כשל), ופיתוח מודולים נוספים וייחודיים לארגונים, ללא תלות בפיתוח שאינו "מתחת ליד".

ישנם עוד גורמים נוספים לכל שיטה, ובכל מקרה מומלץ לשקול היטב מול החברה אותה אתם בוחרים לבצע את פרויקט הרשת שלכם. בכל מקרה בעת ההחלטה על הקמת אתר אינטרנט ישנה חשיבות לאפשר מול המפתחים יכולת וגמישות מרבית בניהול תכני האתר, לאפשר ביצוע הדגשים, הבלטות, קישורים ותמונות בכל מרכיבי התוכן.

הקמת אתר אינטרנט חשובה בהיבט המקצועי גם לעתיד לבוא.השינויים התכופים, החידושים והאופנות החדשות ברשת יידרשו מכם גם גמישות בנושאי השדרוגים העתידיים ויש לשים על כך דגש רב.

לקריאה נוספת על מערכת ניהול התוכן שלנו מכאן.

קראתם?השכלתם? נשמח לקבל לייק וגם שיתוף ושליחה...
רוצים לשתף את המאמר בפייסבוק?