בקרוב-שאלות ותשובות און ליין.
בואו לשאול את השאלות ולקבל את כל התשובות, בניית אתרים, אפיון, עיצוב אתרים, בניית אתרים בפייסבוק ועוד. הצוות שלנו לרשותכם, הידע שלנו לשרותכם, מה לעשות כדי להפיק אתר מוצלח? איך ניתן לקדם אתר ומהן הדרכים? האם אתר בפייסבוק יכול להיות מנוהל תוכן?....השאלות שלכם, התשובות שלנו...בקרוב...

ניהול אתרים

 

יש לכם אתר ברשת...

ההשקעה בהקמת האתר הסתיימה והאתר עלה לרשת  לאחר חודשים או במקרה הטוב כמה שבועות, האתר הגיע למצב שבו  כל המודולים שבחרתם לשלב בו עובדים, העיצוב לשביעות רצונכם, הוא עבר את הטסטים והכול תקין, האתר נרשם וגוגל שכבר מזהה אותו...האתר מתפקד, עובד ונושם בכוחות עצמו...ועכשיו?...רק עכשיו מתחילה העבודה האמיתית והיא לא פשוטה ולאורך כל שנות חיי האתר ברשת - ממש כך!

  זה קורה להרבה מאוד אתרים ברשת...

ניהול האתר, העלאת התכנים, שינוי התכנים ועדכון הגלריות הופכים להיות לקושי רב, לעיתים אף למטלה לא קלה. מעטים הארגונים אשר מייעדים איש מרכזי לניהול האתר. כאשר זה באמת קורה הרי זה החזון האידיאלי של כל עסק אשר מחזיק אתר ברשת. לעיתים קרובות יותר מדובר באיש מתוך המערכת שהוכשר ע"י החברה שהקימה את האתר והוא האחראי מטעם החברה לתפקוד, עדכון, ניהול, קידום, חידוש...ועוד..משימה לא קלה בהתחשב שיש למנהל האתר עוד משימות מתוך הארגון.

הדבר האחרון שעסק צריך, מעבר כמובן להפסדים... זה אתר אינטרנט לא מעודכן, לא עדכני, לא יעיל ולא מקודם, עד כדי כך שבמצבים מסוימים ולאחר תקופת "הזנחה", אתר שכזה גורם נזק לא רק לעצמו כאתר לא מעודכן, אלא לעסק עצמו ממש. 

 


הפתרון די ברור...

ניהול אתרים נכון ומקצועי, תוך שמירה על קשר הדוק מול מנהלי העסק או אנשי השיווק, יעשו פלאים בכל מערך האינטרנט של הארגון, האתר ייראה מעודכן ומקצועי הן בהיבט התוכן (חשוב מבחינת קידום האתר!), הן בהיבט של עדכונים שוטפים, עריכת התמונות תביא לתוצאות גראפיות טובות יותר למבקר באתר והעיקר תמיד ישנו מענה וזמינות גם למקרים דחופים וגם למקרים בהם יש צורך בטיפול מתמשך יותר.אמנם, העסק מוציא יותר כסף לניהול נכון, אבל התוצאות לאורך זמן יוכיחו את יעלות ניהול האתר בצורה משמעותית.


מה כולל מערך ניהול אתרים?

ניהול תוכן האתר על בסיס שבועי / חודשי
כתיבת מאמרים מונחי שיווק
ניהול נכון של גלריית תמונות
עדכון רולר חדשות רצות
יצירת שיתופי פעולה וקישורים מול אתרים דומים
יצירה ותחזוקה של רשימת דיוור
הקמת מערך דיוור אלקטרוני כולל מערכת ניוזלטר ארגונית
רישום באינדקסים ובפורומים על בסיס קבוע
ניהול וקידום אורגני ואופטימיזציה של התוכן והקוד
יצירת מסמכי סטטיסטיקה על בסיס חודשי
המלצות וביצוע מהלכי קידום ופרסום
קביעת מערך עדכון, תזכורות ודחיפות מול מנהלי השיווק והארגון
הקמה וניהול מערך פייסבוק עסקי
ועוד...

לסיכום


על מנת להפוך את אתר האינטרנט שלכם ל"איש מכירות /תדמית" מוצלח, יש לעדכנו ולרעננו ולשמור עליו מעודכן על בסיס קבוע. לא כל עסק יכול לעשות זאת ולא מהטעם של חוסר רצון או הבנת הצורך, אלא מהטעם הפשוט של סדרי עדיפות, יכולת מעשית, חוסר זמן ועוד. מדיה קונספט נותנת לכם מענה ופתרון מצוין לניהול האתר שלכם, תוך היכרות מקסימאלית עם הצרכים ברשת ומערכת הניהול של האתר, תוך מקסום ויעילות מול הרשתות החברתיות והרשת הרגילה, ובכך להפוך את האתר לכלי שיווקי רב עוצמה ויעיל.
השרות ניתן על בסיס של ריטיינר חודשי (מינימום חצי שנה) וחידושו בתום כל תקופה לתקופת זמן נוספת.


קראתם?השכלתם? נשמח לקבל לייק וגם שיתוף ושליחה...
רוצים לשתף את המאמר בפייסבוק?