בקרוב-שאלות ותשובות און ליין.
בואו לשאול את השאלות ולקבל את כל התשובות, בניית אתרים, אפיון, עיצוב אתרים, בניית אתרים בפייסבוק ועוד. הצוות שלנו לרשותכם, הידע שלנו לשרותכם, מה לעשות כדי להפיק אתר מוצלח? איך ניתן לקדם אתר ומהן הדרכים? האם אתר בפייסבוק יכול להיות מנוהל תוכן?....השאלות שלכם, התשובות שלנו...בקרוב...

תצוגה והדמייה וירטואלית

ראשי » תצוגה והדמייה וירטואלית

 

LiveTech Interactive הינה אחת מהשותפות העסקיות של מדיה קונספט ופועלת איתנו בשיתוף פעולה במספר מיזמים אינטראקטיביים. החברה מפתחת מערכות לתצוגה והדמיה וירטואלית, המערכות מאגדות טכנולוגיות הפקה ותצוגה חדשניות במטרה להעצים את חווית הגלישה והצפייה באתרי אינטרנט.

 

 

 

תהליך הצילום וההפקה הייחודי אשר פותח בחברה מאפשר יצירת תכנים דינמיים המסייעים להעביר לגולשים באופן ריאליסטי ומקיף את חווית הביקור במתחם העסקי שלכם.


בשיתוף עם LiveTech Interactive  אנו מציעים את מכלול השירותים הנחוצים להפקת הדמיות באינטרנט: סיור וירטואלי אינטראקטיבי, הפקת וידאו קליפ דינמי ב360°,שידור חי לאירועים פומביים לצפייה ב360° מעלות , מצגות אינטראקטיביות ובניית אתרי מכירות וריטואלים לשיווק ישיר. * מערכות התצוגה מתאימות כתוסף להטמעה באתרים קיימים ובעמודי הפייסבוק שלכם!


Virtual-Reality

הדור הבא של הצגת תכנים ומוצרים תוך שימוש עיצוב ופיתוח עולמות וירטואליים ומציאות מדומה, עם היכולת להעביר לגולש את תחושת היותו מצוי בסביבה פיזית אחרת תוך כדי אינטראקציה עימו. עולמות וירטואליים מבוססי אנימציה מאפשרים בניה על פי המאפיינים הייחודיים לכם ומספקים חוויית צפייה ייחודית ומרעננת באתרכם.


שידור חי 360°

איך זה עובד? בנוסף לצפייה במשדר הווידיאו עומדות לרשות הגולשים אפליקציות שימושיות כגון:מערכת תגובות, וידאו צ'אט רב משתתפים ומשחקי רשת לאינטראקציה בין הגולשים בזמן הצפייה במשדר. אנו מבצעים שידור חי באינטרנט לאירוע פרטי או פומבי,שידור חי 360 מעלות ושידור חי לצפייה בפייסבוק.

 

 דוגמה לאולפן ווירטואלי:

 

 

התכנים באדיבות: LiveTech Interactive 

אתר האינטרנט של החברה:http://www.livetech.co.il
 

קראתם?השכלתם? נשמח לקבל לייק וגם שיתוף ושליחה...
רוצים לשתף את המאמר בפייסבוק?