בקרוב-שאלות ותשובות און ליין.
בואו לשאול את השאלות ולקבל את כל התשובות, בניית אתרים, אפיון, עיצוב אתרים, בניית אתרים בפייסבוק ועוד. הצוות שלנו לרשותכם, הידע שלנו לשרותכם, מה לעשות כדי להפיק אתר מוצלח? איך ניתן לקדם אתר ומהן הדרכים? האם אתר בפייסבוק יכול להיות מנוהל תוכן?....השאלות שלכם, התשובות שלנו...בקרוב...

בניית אתרי אינטרנט

 

 

בניית אתרי אינטרנט הוא תחום רחב המתפרש לא רק על סוגי אתרים לבנייה, אלא גם על התחומים הקיימים כיום ברשת: הרשת החברית על סוגיה, אתרי האינטרנט ה"רגילים" שכולם כבר שם פחות או יותר, ערוצי הווידיאו, אתרי הסלולר וטאבלטים, הדיוור האלקטרוני ועוד.

ההיצע השיווקי ללקוח הוא מדהים, אלפי חברות הנתונות שירותים בתחום בניית אתרי אינטרנט, למעשה כבר מייצרות (לפחות רובן...) שלל של מוצרי אינטרנט חובקי רשת, כאשר המטרה המוצהרת שלהן היא ליצור עבורך את הדבר הבא, את האתר שכל כך רצית, את היכולת להציג, למכור, לשווק, לנהל, לשמור על קשר עם הלקוחות, לתת שירות וליווי ...ומה לא.

תחום בניית אתרי אינטרנט כמו כל תחום הרשת, עבר מהפכה משמעותית, אשר שינתה בצורה דרמטית את כל דרכי ההתקשרות הן השיווקית והן הפרטית, אם מדובר על צריכה ורכישת מוצרים על בסיס קבוע, השוואות מחירים, דיוור אישי ועסקי, התקשרות ושיחות מרוחקות, שידורים, נגישות חברתית ועוד.

חשיבות בניית אתרי אינטרנט לחברה:

 

בוודאי כבר נשמעה פה ושם האמרה "אם אתה לא שם אתה לא קיים"...בהסכמה מלאה עם אמרה זו, חייבת להיות לכל עסק קטן כגדול נוכחות טובה ונכונה ברשת, ולכל עסק גם המטרות והפריסה הנכונה במדיות השונות. רשת האינטרנט וכמות הגולשים בה והעושים שימוש בה על בסיס יומי, הולכת וגדלה באופן מתמיד, וחובקת את כל טווח הגילאים האפשרי. הנגישות על פני כל שעות היממה, הפעילות העסקית ללא הפסקה, החנויות והרשתות החברתיות, כל אלו מהווים סיבה מספקת למדי בלשון המעטה לעסקים להיות שם ולהיות שם במיטבם.

 
בניית אתרי אינטרנט נקודות למחשבה:

 

ריבוי מרכיבי פרויקט אתר האינטרנט כמו התכנון, העיצוב, ממשקי המשתמש וממשקי הניהול, התוכן והאינפורמציה המוצגת ללקוח בדפי האתר, היכולת להגיב ולייצר קשר, הנגישות מהאתר לרשת החברתית ולהפך, למעשה כל אלו ועוד הינם מרכיבים משמעותיים והכרחיים ביצירת אתר מקצועי ומניב, ואלו גם בדיוק רב נקודות התורפה בבניית אתרי אינטרנט לא נכונה ולא מקצועית.


בניית אתרי אינטרנט, כתחום נדרש ומבוקש טומן בתוכו כ"כ הרבה מרכיבים של חשיבה, תכנון  ואסטרטגיה, ולכן דרושה רמה מקצועית גבוהה ואיכותית בדרך בה נתכנן את האתר, כאשר השילוב בין הרצונות והשאיפות שלכם כעסק אל מול היכולות שלנו כחברה בעלת איכויות בתחום. 

מדיה קונספט כחברה לבניית אתרי אינטרנט, מתמחה בין השאר בתחומים הבאים:
 

  בניית אתרי תדמית
  בניית אתרי תוכן
  בניית אתרים בפייסבוק
  כתיבת תוכן שיווקי
  מערכת לשליחת דיוור אלקטרוני
  עיצוב אתרים מקצועי
  קידום אתרים ועוד..

 

קראתם?השכלתם? נשמח לקבל לייק וגם שיתוף ושליחה...
רוצים לשתף את המאמר בפייסבוק?